A1 İngilizce iyi bir seviye mi, A1 nedir?


A1 İngilizce iyi mi
Türkiye’nin en iyi online İngilizce eğitim sistemi olan Konuşarak Öğren’den ücretsiz konuşma dersi almak için tıklayın !

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin

A1 İngilizce iyi mi merak edenlerden iseniz bu yazımızda, sıfırdan İngilizce öğrenmeye başlayacaksanız ve A1 seviye İngilizce hakkında bilgi almak isteyen ama A1 İngilizcenin ne demek olduğu hakkında bilgi bulamayanlar için A1 İngilizce seviyesi ile ilgili bilgiler vereceğiz. Peki A1 İngilizce iyi mi? İşte A1 İngilizce iyi mi, nedir, ne demek hakkında detaylar yazımızda…

A1 İngilizce iyi mi, sorusuna yanıt arayanlar için “A1 İngilizce iyi mi” konu başlıklı yazımızda A1 İngilizce iyi mi, nasıl bir seviye? A1 seviyesinde dinleme, okuma, yazma ve konuşma nasıl hakkında bilgilere yer vereceğiz.

A1 İNGİLİZCE İYİ Mİ?

A1 İngilizce sıfırdan İngilizce öğrenmeye başlayanların bulunduğu ilk seviyedir. A1 İngilizce iyidir veya kötüdür diye bir yorumda bulunamayız çünkü A1 seviyesi öğrenmenin ilk adımıdır. Bu yüzden A1 İngilizce iyi veya kötü gibi bir ifade doğru olmayacaktır.

A1 İNGİLİZCE NEDİR?

A1 İngilizce seviyesinde, İngilizce öğrenmeye yeni başlayanlar bulunmaktadır. A1 seviyesinde basit kalıplaşmış cümleleri ve kelimeleri öğrenirsiniz.

A1 İngilizce seviyesinde basit ifadeleri kullanabilir ve anlayabilirsiniz. Kendinizi başkalarına tanıtabilir, nerede yaşadıklarını, kimleri tanıdığını ve sahip olduğu nesneleri sorabilirsiniz. Karşıdaki kişinin yardımıyla basit ve yavaşça söylenen cümleleri anlayabilirsiniz.

A1 İngilizce Seviyesinde Dinleme

Beginner seviyesindeki insanlar öğrendikleri kelimeleri duyunca anlayabilirler. Kendileri ve çevresindekiler hakkındaki basit ifadeleri yavaşça ve açık bir şekilde söylendiğinde anlayabilirler.

A1 İngilizce Seviyesinde Konuşma

Beginner seviyesindeki insanlar cümlelerine yardım edildiğinde konuşabilirler ve söylenilenleri yavaş bir şekilde tekrar edebilirler. Basit soruları anlayabilir ve cevaplayabilirler.

A1 İngilizce Seviyesinde Okuma

Beginner seviyesindeki insanları okudukları basit kelimeleri, cümleleri anlayabilirler.

A1 İngilizce Seviyesinde Yazma

Beginner seviyesindeki insanlar basit cümleler yazabilirler. Kişisel bilgilerin gerektiği formları doldurabilirler.

İngilizcedeki diğer dil seviyeleri hakkında da bilgi almak için İngilizce dil seviyeleri nelerdir yazımızı okuyabilirsiniz.

İNGİLİZCE DİL SEVİYELERİ KAÇ TANE VE NELERDİR?

İngilizce dil seviyeleri Beginner, Elemantary, Pre-Intermediate, Intermediate, Upper-Intermediate ve Advanced seviyeleri olmak üzere 6 tanedir. Diğer bir deyişle İngilizce dil seviyeleri A1 (Beginner), A2 (Elemantary), B1 (Pre-Intermediate), B2 (Intermediate), C1 (Upper-Intermediate) ve C2 (Advanced) olarak sıralanabilir. Her dil seviyesi birbirinden farklı özelliklere sahiptir. İngilizce dil seviyeleri Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı (CEFR) tarafından belirlenmiştir. İngilizcede A1 (Beginner), A2 (Elemantary), B1 (Pre-Intermediate) ve B2 (Intermediate) seviyeleri konuşma için yeterli olarak kabul edilir. İngilizcede C1 (Upper-Intermediate) ve C2 (Advanced) seviyeleri ise uzman seviyeleri olarak kabul edilmektedir.

37 binden fazla öğrencinin tercih ettiği Konuşarak Öğren Online İngilizce Kursu eğitiminde, derslerinize başlamadan önce eğitmenler İngilizce seviyenizi ölçerler. Daha sonra seviyenize göre, sizin için hazırlanan online içerikler ile derslerinize devam edersiniz. Bu süreçte Türkiye ofisindeki eğitim danışmanları durumunuzu takip eder. Gelişiminizi ise size sağlanan panel üzerinden takip edebilirsiniz.

Online İngilizce eğitimi almak mı istiyorsunuz?

Eğer online İngilizce eğitimi almayı düşünüyorsanız, Konuşarak Öğren ile iletişime geçebilirsiniz. Konuşarak Öğren Online İngilizce Eğitim Programı, İngilizce dil öğrenme sürecinizde size yardımcı olacaktır.

Bugün (0212) 286 04 86 numaralı telefonu arayarak Konuşarak Öğren İngilizce Eğitim Programı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca İngilizce Seviyeleri: A1, A2, B1, B2, C1, C2 Seviyeleri yazımıza da göz atabilirsiniz.

Online İngilizce Konuşma Kursu: Konuşarak Öğren

Adınızı soyadınızı giriniz!

Geçerli bir e-posta adresi giriniz!

Geçerli bir cep telefonu numarası giriniz!

Şifreniz en az 4 karakter olmalıdır!

Bilgileri eksiksiz doldurunuz!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ingilizce Kursu

İngilizcenizi Geliştirin

Türkiye'nin %100 başarı garantili tek online İngilizce kursunu ücretsiz deneyin.

Adınızı soyadınızı giriniz!

Geçerli bir e-posta adresi giriniz!

Geçerli bir cep telefonu numarası giriniz!

Şifreniz en az 4 karakter olmalıdır!

Bilgileri eksiksiz doldurunuz!

Bilgi Mesajı