İngilizce iş toplantısında kendini tanıtma nasıl yapılır? İş toplantısında kendimi İngilizce nasıl tanıtırım? 


Türkiye’nin en iyi online İngilizce eğitim sistemi olan Konuşarak Öğren’den ücretsiz konuşma dersi almak için tıklayın !

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin

Global şirketlerde çalışmakta olan kişiler başta olmak üzere birçok kişi İngilizce iş toplantısında kendini tanıtma nasıl yapılır? Sorusunu merak ediyor ve toplantıda daha aktif rol oynamak istiyor. Peki, İngilizce iş toplantısında kendini tanıtma nasıl yapılır? İş toplantısında kendimi İngilizce nasıl tanıtırım? 

İngilizce iş toplantısında kendini tanıtma nasıl yapılır? Sorusu, İngilizce olarak gerçekleştirilmekte olan iş toplantılarında network oluşturmak ve daha sağlıklı ilişkilerin kurulması açısından birçok kişi tarafından arama motorları üzerinde araştırılıyor. Başarılı bir kendini tanıtma örneğinin nasıl olması gerektiği bu kapsamda araştırılarak öğrenilmiş oluyor. Peki, İngilizce iş toplantısında kendini tanıtma nasıl yapılır? İş toplantısında kendimi İngilizce nasıl tanıtırım? İşte örnekler… 

İNGİLİZCE İŞ TOPLANTISINDA KENDİNİ TANITMA NASIL YAPILIR? 

İngilizce iş toplantısında kendini tanıtmak ilk olarak isim, soyisim ile başlamalıdır. Daha sonrasında geçmiş deneyimlerinizden, yeteneklerinizden, becerilerinizden bahsedebilir ve toplantı türüne göre farklı konularda katılımcıları bilgilendirebilirsiniz. Toplantılar genellikle farklı iş akışları içerisinde gerçekleşmekte olması nedeniyle bazı örnek diyaloglar sizi tam ifade edemeyebilir. Bu nedenle siz de iş toplantısında kendini tanıtma örneklerinden faydalanarak kendiniz için en uygun şekilde bunu revize edebilir ve iş hayatında daha aktif bir rol oynayabilirsiniz.  

İş toplantılarında kendinizi yeterince detaylı tanıtmak, profesyonel iş hayatınızın bir üst seviyeye geçmesi ve yeni ilişkilerin başlangıcı için büyük önem arz etmektedir. Bu nedenle başarılı ilişkiler için sizi en iyi şekilde ifade edebilecek bir şekilde kendinizi tanıtmanız gerekmektedir. Bu durumda Konuşarak Öğren tarafından kullanıcılara sunulmakta olan iş toplantıları programı kapsamında yer almakta olan birçok farklı diyalog örneği ile birlikte iş hayatında karşılaşabileceğiniz İngilizce diyaloglara hakim olabilir ve akıcı bir şekilde İngilizce konuşma becerisi kazanabilirsiniz. 

İNGİLİZCE İŞ TOPLANTISINDA KENDİNİ TANITMA NASIL OLMALI? 

İngilizce Tanıtım: 

“Hello everyone, 

I’m [Adınız Soyadınız], thrilled to join the team. With [Belirli bir süre] years in [Alanınız], I specialize in [Yetkinlikleriniz]. Eager to contribute and collaborate effectively. Looking forward to achieving great things together! 

Best, [Adınız Soyadınız]” 

Türkçe Çeviri: 

“Herkese merhaba, 

Ben [Adınız Soyadınız], ekibe katılmaktan heyecan duyuyorum. [Alanınız] alanında [Belirli bir süre] yıl deneyime sahibim, özellikle [Yetkinlikleriniz] konusunda uzmanlaştım. Katkı sağlamak ve etkili bir şekilde işbirliği yapmak için sabırsızlanıyorum. Birlikte büyük başarılar elde etmeyi dört gözle bekliyorum! 

Saygılarımla, [Adınız Soyadınız]” 

Online İngilizce Konuşma Kursu: Konuşarak Öğren

Adınızı soyadınızı giriniz!

Geçerli bir e-posta adresi giriniz!

Geçerli bir cep telefonu numarası giriniz!

Şifreniz en az 4 karakter olmalıdır!

Bilgileri eksiksiz doldurunuz!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Son Yazılar

İngilizcenizi Geliştirin

Türkiye'nin %100 başarı garantili tek online İngilizce kursunu ücretsiz deneyin.

Adınızı soyadınızı giriniz!

Geçerli bir e-posta adresi giriniz!

Geçerli bir cep telefonu numarası giriniz!

Şifreniz en az 4 karakter olmalıdır!

Bilgileri eksiksiz doldurunuz!

Bilgi Mesajı