Türkiye Dört Köşe

Askıya eğitim bırak, bir çocuğun hayaline dokun

0 dk
Hayal ortaklarımız tarafından öğrencilerimize sağlanan eğitim süresi

Konuşarak Öğren

Bundan 12 yıl önce bizler bir hayalle yola çıktık; İngilizceyi herkese, istediği zaman, istediği yerde konuşarak öğretebiliriz dedik. Çünkü biliyoruz ki, bir dili öğrenmenin en iyi ve etkili yolu konuşarak öğrenmektir.

Bu topraklarda yetişmiş genç girişimciler olarak, 2009 yılında çıktığımız bu yolda yıllar içinde farklı seviyelerde İngilizce bilen ya da sıfırdan öğrenen kişilere, İngilizceyi ana dili İngilizce olan eğitmenlerimizle konuşarak öğrettik. Öğretmeye devam ediyoruz.

Amacımız; yaş, zaman, mekân faktörünü ortadan kaldırarak kişinin kendine koyduğu sınırları yıkmak, her yaşta, her yerde ve her zaman konuşarak İngilizce öğretmektir.

Globalleşen dünyada İngilizce bilmenin öneminin de altını çizmeyi bir görev olarak görüyor ve dünya genelinde ortak dil olan İngilizcenin kişilerin iş hayatında da yeni kapılar açabileceğini vurgulamak istiyoruz.

İngilizceyi konuşarak öğreten sistemimizle İngilizceyi ana dili İngilizce olan eğitmenlerimizle konuşma pratiği yaparak öğrenenlerin iş hayatlarında da bir adım öne geçtiklerini gururla gözlemliyor ve dijitalleşen dünyada ticaretle uğraşan girişimcilerin bu sayede dünya pazarına rahatlıkla açılabildiklerini, sadece kendileri için değil, aynı zamanda ülke ekonomisine de katkı sağlayabildiklerini görüyoruz.

Türkiye 4 köşe nedir?

12. Yılımızda yeni bir hayalle kollarımızı sıvadık ve “En iyi yatırım, insana yapılan yatırımdır.” diyerek; sosyal sorumluluk bilinciyle İngilizce eğitime ulaşma zorluğu yaşayan geleceğimiz olan genç neslimize, eğitim imkânı sunmayı hedefledik.

Konuşarak Öğren olarak; bu topraklarda yeşerdik, kök saldık. Yine bu topraklardan aldığımız güçle pırıl pırıl çocuklarımızın hayallerine basamak olmak, geleceklerine emin adımlarla ilerlemelerini sağlayarak hayallerine, hayatlarına dokunmak istedik.

Konuşarak Öğren olarak, bu fikir ve sorumluluk bilinci ile Türkiye’nin dört köşesindeki çocuklarımıza ulaşarak 2022 yıl başı itibariyle ana dili İngilizce olan eğitmenlerimizle İngilizce öğretmeye başladık.

Türkiye’nin dört bir köşesindeki çocuklarımıza elimizi uzattığımızda, çocuklarımızın mutluluğu, bizleri de mutlu etti. Ordu, Sivas, Tunceli, İzmir, Nevşehir derken daha çok il, daha çok çocuğa ulaşmalıyız dedik.

Bu mutluluğu daha da büyütmek ve daha çok çocuğa ulaşabilmek için hayalimizi bir adım öteye götürme kararıyla “Türkiye 4 Köşe” projesini geliştirdik.

Askıda Öğret, Askıda Öğren

Konuşarak Öğren, 12. Yılında sosyal sorumluluk bilinci ile Türkiye’nin dört köşesindeki çocuklara ulaşarak 2022 yıl başı itibariyle ana dili İngilizce olan eğitmenlerimizle İngilizce öğretmeye başlamıştır.

Elimizi uzattığımızda çocuklarımızın mutluluğunu gördükçe İngilizce eğitime ulaşamayan daha çok çocuğa ulaşmalıyız diyerek “Türkiye 4 Köşe” projesini geliştirmiştir.

Nasıl?

İngilizce eğitim paketi alan kişilere, Konuşarak Öğren “Türkiye 4 Köşe” projesi kapsamında; gölge destekçi, hayal ortağı olma fırsatı sunuyor. Eğitime başladığı an itibari ile www.konusarakogren.com/turkiye4kose sitesinde girerek kendi satın aldığı ders saati kadar eğitim paketini veya bağış yaparak Türkiye genelinde dilediği yerdeki bir çocuğa tanımlayarak onun da eğitime başlamasını, geleceğine basamaklar sağlıyor.

Eğitim alan kişi harita üzerinden herhangi bir tanımlama yapmaz ise sistem otomatik olarak bir çocuğa eğitim paketi tanımlaması yapıyor.

Türkiye 4 Köşe projesi, bir çocuğun hayallerine dokunabilme imkânı sunuyor.

ÖĞRENCİLERİMİZ

İrem Pınar M., 6 Nevşehir

Eren Efe Y., 10 Ordu

Lara K., 13 Tunceli

DESTEKÇİLERİMİZ

Destekçilerimiz sayesinde bu hayali gerçekleştiriyoruz. Eğer siz de yarınlara umut olmak istiyorsanız bize katılın.

KURUMLAR

INFLUENCER

NASIL ÇALIŞIYOR?

1

2

Bırakılan her askıda eğitim ile öğrencilerimizin hayallerine uzanan eğitimlerini başlatıyoruz.

3

Düzenli olarak öğrencileri takip ediyoruz. Başarılı bir şekilde eğitimlere katılmalarını sağlıyoruz.

ASKIDA EĞİTİM ALINAN İLLER

WhatsApp Icon

WhatsApp Destek Hattı